הפרויקט של התנועה לאיכות השלטון

רגע לפני ההתיישנות – תרמו לקמפיין חשיפת השחיתות בצוללות

*ממשיכים את המאבק לחשיפת השחיתות בפרשת הצוללות! הצטרפו עכשיו

מאת מנהל אתר

 • 1,160,860

  מתוך 1,200,000
 • 0

  ימים נותרו
 • סכום היעד

  שיטת סיום קמפיין
 • 6772

  מספר תורמים
97%
מהיעד גויסו
סכום מינימלי לתרומה הוא ₪5 Maximum amount is ₪100000000

בחרו סכום לתרומה:

או הזינו סכום אחר לתרומה

, ישראל

מנהל אתר

13 קמפיינים | 0 קמפיינים מועדפים

הצג ביוגרפיה מלאה

אסור לתת לפרשת הצוללות לשקוע במצולות!
אנחנו חייבים אתכם איתנו כדי להגביר הילוך במאבק המשפטי – וכדי לדאוג שכל אזרח בישראל ידע על הפרשה החמורה הזו!

אנחנו נמצאים בימים המכריעים של פרשת הצוללות: מנדלבליט הודיע שהוא לא מתכוון לחקור את המניות של נתניהו – ואנחנו נעשה הכל בבג"ץ כדי שהמריחה הזו לא תצלח; ובחודש הבא – אמורה לחול התיישנות על הפרשה. לכן אנחנו חייבים לעשות הכל, אבל הכל, כדי שהפרשה הזו לא תעלם. אנחנו במרוץ נגד הזמן.

 

אז מה אנחנו הולכים לעשות?

משפטית, אנחנו חייבים להיות מוכנים למאבק משפטי מורכב ובלתי מתפשר – כי אנחנו יודעים שהצד השני יעשה הכל כדי שהפרשה הזו תעלם. המצב המשפטי מורכב מאין כמוהו – אבל אנחנו לא מתכוונים לוותר. אנחנו נהיה שם ונעלה כל טיעון משפטי שצריך כדי שהשופטים יבינו את גודל הרגע.

תקשורתית – אנחנו חייבים לדאוג שהמידע על הפרשה יגיע לכל בית ישראל. פרשות שהציבור לא מודע אליהן הן בדיוק הפרשות שאפשר לקבור. אסור לנו לתת לפרשה הזו להיות אחת מהן. אנחנו יוצאים בקמפיין תקשורתי – פרויקט חשיפה ענק שיביא לכל אזרח במדינה את הסיפור האמיתי שמאחורי הפרשה. את הסרטונים שנתניהו לא רוצה שיראו – אנחנו נדאג שיראו בכל בית!

מחאתית – אנחנו חייבים להרים קול מחאה שאי אפשר להתעלם ממנו ויבהיר לכל המעורבים בפרשה שהציבור לא ייתן לפרשה הזו לשקוע במצולות. הזעקה הציבורית חייבת להרעיד את המדינה.

חייבים להבין – הפרשה הזו מעולם לא נחקרה עד הסוף. יש כל כך הרבה סימני שאלה – המניות של נתניהו. השאלה אם היה לו אינטרס כלכלי בעסקת הצוללות. הצוללות שנמכרו למצרים בניגוד לעמדת צה"ל. מידור מערכת הביטחון ממידע. גרסאות סותרות של נתניהו. בחלקים מהעובדות – הוא הודה בעצמו בטלוויזיה.

אנחנו עשינו עבודה חקירתית מאומצת במשך שנים, אספנו מידע, הצלבנו נתונים, אספנו עשרות תצהירים מפי גורמים בכירים בצה״ל ובמערכת הביטחון והממשל – והעברנו לבג"ץ את כל החומר הראייתי החדש בעתירה שדורשת חקירה עד הסוף וגם ועדת חקירה.

ההתיישנות המתקרבת וההודעה של מנדלבליט שאין בכוונתו לחקור את המניות מסבכות את התמונה. אבל לא מאוחר מדי. העשייה המשפטית שלנו הולכת לעלות מדרגה. אנחנו חייבים להיות מוכנים למאבק משפטי מורכב מאין כמוהו – אבל אין לנו שום כוונה לוותר.

והפעם המאבק לא יכול להיות רק משפטי. כדי לנצח במאבק הזה, אנחנו צריכים את ההתגייסות הציבורית שלכן ושלכם. חייבים שכל הציבור יבין מה הולך כאן. חייבים להבהיר שהציבור לא ישתוק.

בקרוב מאוד צפויים לנו דיונים מורכבים מאוד בבג"ץ בעתירה שלנו. אבל אי אפשר שהכל יערך בשקט מאחורי הקלעים. הסיפור המלא חייב להיות חשוף לאזרחי המדינה – ולשם כך, אנחנו חייבים את התמיכה שלך. התקשורת, ששקועה באינטרסים, לא תעשה את זה. הפוליטיקאים – מפחדים. אנחנו חייבים לעשות את זה בעצמנו. אנחנו צריכים להוציא עוד ועוד אלפים לרחובות שלא יתנו לנושא לרדת מתחת לרדאר.

אנחנו צריכים אותך איתנו – העלויות של מאבק משפטי, חקירתי, מחאתי ותקשורתי – וכל זה באותו הזמן! – הן עצומות. אבל אסור לנו לוותר. האמת חייבת לצאת לאור.

אבל בשביל לעשות את כל זה אנחנו צריכים אתכם. 

אנחנו זקוקים לגב ציבורי – רק אתם יכולים לגרום לזה לקרות!

 

מדרגות תרומה

100

מאה שקלים לתמיכה בפרויקט
0 תומכים

250

מאתיים וחמישים שקלים לתמיכה בפרויקט
1 תומכים

500

חמש מאות שקלים לתמיכה בפרויקט
0 תומכים

1,000

אלף שקלים לתמיכה בפרויקט
0 תומכים

2,500

אלפיים וחמש מאות שקלים לתמיכה בפרויקט
0 תומכים
שם סכום תרומה תאריך
יוסף שפירא 250 15/12/2021

מדרגות תרומה

100

מאה שקלים לתמיכה בפרויקט
0 תומכים

250

מאתיים וחמישים שקלים לתמיכה בפרויקט
1 תומכים

500

חמש מאות שקלים לתמיכה בפרויקט
0 תומכים

1,000

אלף שקלים לתמיכה בפרויקט
0 תומכים

2,500

אלפיים וחמש מאות שקלים לתמיכה בפרויקט
0 תומכים